Biuletyn Informacji PublicznejTECHNIKUM LEŚNE
w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego
Biuletyn Informacji Publicznej
O szkole
Dane teleadresowe szkoły
Dyrekcja szkoły
Administracja szkoły
Status prawny
Organizacja
Organa szkoły
Struktura własnościowa i finansowanie
Rejestry - ewidencje - archiwa
Przyjmowanie i załatwianie spraw
Lokalizacja
Inspektor Ochrony Danych
Kontakt
Polityka bezpieczeństwa
Klauzula informacyjna
Rada Rodziców
Sprawozdanie finansowe
2018
2019
Koordynator dostępności
Dokumenty
Statut
Regulaminy, instrukcje
Procedury
COVID-19
Podręczniki
Materiały ćwiczeniowe
Doradztwo zawodowe
Zamówienia publiczne
Archiwum
2019
2020
REKRUTACJA
Zakładanie konta w elektronicznym systemie naboru
Dokumenty do pobrania
Harmonogram dyżurów komisji rekrutacyjnej
Informacje dla rodziców i uczniów przyjętych do klasy pierwszej
Listy kandydatów do szkoły
Listy uczniów klasy pierwszej
Ubezpieczenie uczniów
Informacje dla rodziców
Szkody
Ogólne warunki ubezpieczenia
Kontrola Zarządcza
Archiwum
2019
2020
Opłaty
Wyżywienie
Fundusz Rady Rodziców
Opłata za pobyt w internacie
Opłata za wydanie duplikatu dokumentu
ORPD
archiwum
Działalność
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Oświadczenie
Wnioski
EPKZ
R.13
R.14
RL.13
RL.14

Lista uczniów klasy I A
rok szkolny 2020/2021
wychowawca – mgr Andrzej Dąbrowski 

  1. Błaszkowski Kacper Grzegorz
  2. Borowska Zuzanna Weronika
  3. Ciskowska Milena
  4. Dzwonek Hubert Paweł
  5. Hainsz Małgorzata Janina
  6. Jedynak Dorian
  7. Kostrubiec Jakub Grzegorz
  8. Krywuć Nikola Jagoda
  9. Kaca Artur Aleksander
  10. Las Bartłomiej
  11. Lemańczyk Gracjan Adrian
  12. Malinowski Hubert
  13. Malcahn-Śliwiński Natan Jan
  14. Mielczarek Patrycja
  15. Napora Amelia Maria
  16. Olejnik Paulina Natalia
  17. Pakos Bartosz Franciszek
  18. Piotrowska Wiktoria Patrycja
  19. Ptach Wiktoria Karolina
  20. Ptak Mateusz Kamil
  21. Sękowski Grzegorz Tomasz
  22. Siepka Julia Wiktoria
  23. Sokołowski Emilian Leon
  24. Szewc Amelia Maria
  25. Szewczyk Arkadiusz Maksymilian
  26. Walicki Marcel Norbert
  27. Wysocki Aleksander
  28. Znojek Bartosz 

Lista uczniów klasy I B
rok szkolny 2020/2021
wychowawca – mgr Andrzej Bubnowski 

  1. Bagińska Agata      
  2. Bochenek Lena
  3. Domitrz Martyna Magdalena
  4. Jankowski Kamil
  5. Jasiak Weronika Joanna
  6. Komkowski Ignacy Wojciech
  7. Krauze Maksymilian Fabian
  8. Kucharski Maciej Tomasz
  9. Kurzawińska Karolina
  10. Kwidziński Cezary Jacek
  11. Maciejczyk Hubert
  12. Mataśka Jagoda Lucyna
  13. Musiałowski Gabriel
  14. Muszyński Mateusz
  15. Narejko Łukasz
  16. Nowacka Maria
  17. Olczak Maja Weronika
  18. Papiewska Maria
  19. Płatek Iwo Henryk
  20. Rybak Michał
  21. Sokołowski Jakub
  22. Szynkowski Mahatma Leon
  23. Świder Mateusz
  24. Świst-Zabuski Miłosz Jan
  25. Wenta Mateusz Jarosław
  26. Wieczorkiewicz Maja
  27. Znamierowski Witold
  28. Żywicki Jakub

 

 

wersja do druku pobierz plik 
Autor dokumentu: T.K.
Udostępnił: (2020-08-26, godz. 17:33)
Modyfikacja: Kabulski (2020-08-28, godz. 15:08)

Dostęp do informacji publicznej

Instrukcja korzystania

Dostęp do informacji publicznej nieudostepnionej w BIP

odwiedzin: 692558