Biuletyn Informacji PublicznejTECHNIKUM LEŚNE
w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego
Biuletyn Informacji Publicznej
O szkole
Dane teleadresowe szkoły
Dyrekcja szkoły
Administracja szkoły
Status prawny
Organizacja
Organa szkoły
Struktura własnościowa i finansowanie
Rejestry - ewidencje - archiwa
Przyjmowanie i załatwianie spraw
Lokalizacja
Inspektor Ochrony Danych
Kontakt
Polityka bezpieczeństwa
Klauzula informacyjna
Sprawozdanie finansowe
2018
2019
Koordynator dostępności
Dokumenty
Statut
Regulaminy, instrukcje
Procedury
COVID-19
Doradztwo zawodowe
Zarządzenia
Zamówienia publiczne
Archiwum
2019
2020
Kontrola Zarządcza
Archiwum
2020
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Oświadczenie
Wnioski
TECHNIKUM LEŚNE w Warcinie
im. prof. Stanisława Sokołowskiego
LISTA PRZYJĘTYCH DO KLASY I
Lp. Nazwisko, imię Liczba uzyskanych punktów
1 Czelewicz, Hubert Paweł 154,0
2 Dybowski, Łukasz 141,2
3 Adamowicz, Anna Maria 140,8
4 Placek, Marta Aleksandra 138,0
5 Górski, Michał Wojciech 136,2
6 Neumiller, Adrianna Augustyna 133,2
7 Grabowski, Daniel Dawid 129,4
8 Konkol, Paulina Maria 127,6
9 Stosio, Katarzyna 127,6
10 Bonk, Mikołaj Jan  126,8
11 Augustynek, Bartosz Hubert 125,8
12 Dybowski, Miroslaw 125,6
13 Megier, Jacek 123,8
14 Maciejewski, Wojciech 123,4
15 Szczerba, Angelika Magdalena 121,2
16 Chamczyk, Grzegorz 117,0
17 Misiak, Bartłomiej 117,0
18 Grymbowska, Alicja Agnieszka 116,4
19 Kowalewski, Hubert 115,8
20 Pokrywka, Daria Haidi 114,6
21 Flisikowski, Wojciech 113,4
22 Zmuda, Marek Jarosław 113,2
23 Koziński, Kamil 109,8
24 Franielczyk, Szymon 107,0
25 Schlegel, Maximilian Jakob 106,4
26 Kowalczyk, Patryk Hubert 105,4
27 Wera, Artur 104,4
28 Drewniak, Kacper 103,2
29 Krzemińska, Karolina 101,0
30 Litwin, Kacper 100,4
31 Pluta, Patrycja Dorota 100,2
32 Pastuszek, Przemysław 98,0
33 Walasek, Damian 95,8
34 Kamińska, Weronika Agata 95,0
35 Wąsowski, Adrian Patryk 94,8
36 Fikus, Dawid Kazimierz 94,6
37 Jarząbek, Jakub 93,6
38 Kropop, Łukasz 93,6
39 Walczak, Konrad Andrzej 93,6
40 Sewerynowicz, Dawid 93,4
41 Milewska, Natalia 90,8
42 Kranc, Adam 90,6
43 Glazer, Piotr 89,2
44 Jędrzejewski, Maciej Robert 89,2
45 Piechowski, Rafał  88,4
46 Ciuła, Zuzanna Karolina 87,6
47 Wilk, Natalia Katarzyna 87,2
48 Taratycki, Mateusz 85,8
49 Kamińska, Klaudia Beata 84,8
50 Hewelt, Marcin Marek 84,0
51 Lemankiewicz, Aleksandra Nikola 81,8
52 Durlik, Maciej Marek 78,4
53 Potyrała, Mateusz Paweł 78,2
54 Kobyłt, Natalia 77,4
55 Walczyk, Estera Krystyna 76,4
56 Butowski, Rafał Jerzy 74,4
57 Piędziak, Dominik 74,4
58 Jędruszczak, Łukasz Tomasz 73,6
59 Wysocki, Piotr Marek 73,2
60 Miętus, Weronika Monika 72,6
61 Tomaszewski, Dariusz Jakub 72,4
62 Goździk, Konrad 71,2
63 Kowalska, Aleksandra Anna 70,8
64 Uziębło, Jakub 69,4
65 Kaczanowicz, Agnieszka 68,2
66 Czerniec, Michał 68,0
67 Miksa Daniel 68,0
68 Przybyszewski, Mariusz Roman 67,6
69 Czarnecki, Sebastian Jerzy 64,4
70 Langkafel, Aleksandra Natalia 60,2
71 Lichorad, Piotr 60,0
72 Dolat, Piotr 59,8
73 Rusak, Mateusz 59,6
74 Tarwacki, Bartosz 58,0
75 Grzywacz, Jagoda Kamila 57,8
76 Wrzosek, Dawid Aron 54,0
77 Gozdek, Michał 53,0
78 Miłek, Łukasz 52,0
wersja do druku pobierz plik 
Autor dokumentu: T. Kabulski
Udostępnił: (2013-07-04, godz. 12:00)
Modyfikacja: Kabulski (2013-07-09, godz. 12:16)
Odwiedzin: 5365

Dostęp do informacji publicznej

Instrukcja korzystania

Dostęp do informacji publicznej nieudostepnionej w BIP

odwiedzin: 958753