Biuletyn Informacji PublicznejTECHNIKUM LEŚNE
w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego
Biuletyn Informacji Publicznej
O szkole
Dane teleadresowe szkoły
Dyrekcja szkoły
Administracja szkoły
Status prawny
Organizacja
Organa szkoły
Struktura własnościowa i finansowanie
Rejestry - ewidencje - archiwa
Przyjmowanie i załatwianie spraw
Lokalizacja
Inspektor Ochrony Danych
Kontakt
Polityka bezpieczeństwa
Klauzula informacyjna
Rada Rodziców
Sprawozdanie finansowe
2018
Dokumenty
Statut Technikum Leśnego
Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania
Regulamin strony internetowej szkoły
Wykaz podręczników
Regulamin internatu
Regulamin korzystania z dziennika elektronicznego
Regulamin korzystania ze służbowej poczty elektronicznej
Zamówienia publiczne
Archiwum
2019
REKRUTACJA
Zakładanie konta w elektronicznym systemi naboru
Dokumenty do pobrania
Harmonogram dyżurów komisji rekrutacyjnej
Informacja dla rodziców i uczniów klasy pierwszej
Ubezpieczenie uczniów
Informacje dla rodziców
Szkody
Ogólne warunki ubezpieczenia
Kontrola Zarządcza
Archiwum
2019
Opłaty
Wyżywienie
Fundusz Rady Rodziców
Opłata za zakwaterowanie w internacie
Opłata za wydanie duplikatu dokumentu
ORPD
archiwum
Działalność

Lista osób przyjętych do klasy I
Technikum Leśnego w Warcinie
rok szkolny 2012/2103

Abramczyk, Joanna
Afteka, Paulina Jolanta
Berżał, Natalia Olga
Bojka, Karol Mateusz
Brożek, Jakub Edmund
Byrzykowski, Kacper
Cierzan, Sebastian Robert
Czajkowski, Paweł Mateusz
Czuczko, Patryk Krzysztof
Drzewiecki, Błażej Stanisław
Drzewiecki, Dawid
Dworszczak, Piotr Paweł
Dykier, Paweł
Ekiert, Joanna Paulina
Ellwart, Janusz Piotr
Gabrych, Dawid Roman
Ginter, Przemysław Paweł
Gliniecki, Nikodem
Głodowski, Mirosław Paweł
Goryniak, Hubert Mirosław
Grzejszczak, Aleksandra
Haremza, Łukasz Marcin
Hasiec, Karolina Dominika
Jachymski, Maciej
Kinder, Szymon
Koral, Paulina Małgorzata
Kowalenko, Sebastian Krzysztof
Kozak, Wojciech
Kraciuk, Andrzej Marcin
Królek, Paweł Jakub
Kupczak, Hubert Krzysztof
Łomako, Joanna Anna
Łycuś, Łukasz Jan
Majsak, Błażej Bogusław
Makarewicz, Szymon Artur
Matusiak, Bartosz
Mesyasz, Izabela Katarzyna
Mężykowski, Mateusz
Michałowski, Hubert Maksymilian
Mielewczyk, Mateusz
Minkiewicz, Paulina
Molenda, Mateusz
Niewęgłowski, Piotr Paweł
Orzechowski, Artur Marek
Patyk, Mateusz Maciej
Piotrowski, Zbigniew Jan
Pycka, Seweryn Jan
Rakowska, Ewelina Ewa
Rakowski, Michał
Reca, Sebastian
Rosiński, Adam
Rutkowski, Łukasz Krzysztof
Ruzik, Filip Aleksander
Schlutt, Weronika
Skonieczko, Mikołaj Jakub
Szcześniak, Anna Dorota
Szewczyk, Dawid Krzysztof
Terlecki, Marcin
Todorowski, Piotr Wiesław
Trzeciak, Kinga
Turło, Agnieszka Jolanta
Tusk, Joanna Barbara
Tyszczuk, Piotr Michał
Ulatowska, Aleksandra
Walkowiak, Krzysztof Adam
Wensierski, Dominik Hubert
Wojtaś, Mateusz Marek
Wójcik, Adrian Krzysztof
Wróblewski, Michał Adam
Zając, Katarzyna
Ziemba, Karol Zbigniew
Ziemba, Paweł Władysław
Żaczek, Kacper
Żurek, Marcin

wersja do druku pobierz plik 
Autor dokumentu: Kabulski
Udostępnił: (2012-07-06, godz. 12:08)
Modyfikacja: Kabulski (2012-07-13, godz. 11:18)

Dostęp do informacji publicznej

Instrukcja korzystania

Dostęp do informacji publicznej nieudostepnionej w BIP

odwiedzin: 546091